• Slide Image

  Rejestracja czasu pracy

  RCP on-line

  Azaco

  Rejestracja Czasu Pracy umożliwia rejestrowanie oraz automatyczne rozliczanie czasu pracy zatrudnionych pracowników. Z punktu widzenia przepisów Kodeksu Pracy informacje gromadzone przez system mają kluczowe znaczenie i mogą stanowić podstawę ustalania wynagrodzenia pracowników.

  Zobacz
 • Slide Image

  Informatory produktowe

  Info kiosk

  Azaco

  Już od 899,00 zł dostępne są w pełni funkcjonalne informatory produktowe, które sprawdzają nie tylko na półkach sklepowych, ale również w salonach samochodwych, hotelach, restauracjach, aptekach itp.

  Zobacz
 • Slide Image

  Multimedialne Kioski Informacyjne

  CLARUM

  Konkurencyjne pod kątem technologicznym oraz cenowym multimedialne kioski informacyjne umożliwiające prezentację oraz wydruk treści definiowanych zdalnie przez internetowy panel administracyjny.
  E-kiosk Azaco jest swoistym informatorem produktowym, zastępującym pracownika w danym dziale. Ma zastosowanie w pasażach handlowych, galeriach a opcja wydruku jest nieocenionym medium.

  Zobacz/a>

Grono naszych zadowolonych Klientów stale wzrasta. Szczególną popularnoscią cieszy się oferta mobilnego systemu abonamentowej Rejestracji Czasu Pracy. Z tego systemu korzystają głównie hotele, fimry budowlane, agencje pracy tymczasowej, oraz firmy z wieloma rozproszonymi oddziałami. Wśród naszych Klientów na te oraz pozostałe rozwiązania są takie firmy jak:Dobrym przykładem jest owocna współpraca z Grupą Polskie Składy Budowlany S.A.
Opracowaliśmy autorski program lojalnościowy w którym sami producenci sponsorują punkty dla ostatecznych odbiorców. Przy synchronizacji z systemem sprzedażowym stosujemy algorytm premiowania sprzedaży wybranych produktów (np. premiowanie danego producenta) - istnieje docelowa aplikacja importująca dane z takich programów jak: Optima, WF Mag, Subiekt, Symfonia - ogólnie tych, które pracują na serwerach SQL-owych w szerokim tego słowa znaczeniu.

.

Jesteśmy producentami czytnika, który od podstaw został zaprojektowany przez naszych informatyków, elektroników i programistów.

Czytnik posiada wbudowane nowoczesne rozwiązania technologiczne, które czynią go ciekawym rozwiązaniem do szerokiego wachlarza zastosowań.
- technologia RFID karty 125kHz TK4100
- modem GPRS z funkcją odbierania i wysyłania wiadomości SMS
- możliwość montażu zewnętrznej anteny GSM w przypadku słabego zasięgu sieci
- niezniszczalna, dotykowa, pojemnościowa klawiatura zapewniająca duży
komfort obsługi i trwałość na długie lata
- podświetlany alfanumeryczny wyświetlacz 2z16znaków z możliwością
przewijania tekstu

Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że nie spoczniemy na laurach. Uczynimy wszystko, by nie tylko duże korporacje, ale i małe firmy i ich klienci byli wciąż zaskakiwani kolejnymi projektami wspomagającymi działalność handlową oraz codzienne życie.